Gipso rangovas

Eiti į:

NAUDINGI ĮRANKIAI IR IŠTEKLIAI STATYBININKAMS

Mes nuolat siekiame aprūpinti jus naudingais įrankiais ir ištekliais, kurie palengvintų jūsų gyvenimą. Šiuo metu kuriame dar vieną patogią mūsų produktų apskaičiavimo programėlę, kuri padės apskaičiuoti produktus, kurių jums reikia konkrečiam darbui. Informaciją galima išsaugoti ir ja pasinaudoti vėliau.

Be to, rasite įvairių jums padėsiančių išteklių – nuo mūsų Gipskartonio sienų montavimo instrukcijos, vaizdo įrašų „Kaip daryti“, lankstinukų „Kaip daryti“ iki išsamaus „Žinių centro“. Jeigu vis dar neradote to, ko ieškote, siūlome techninių paslaugų komandą, kuri yra pasiruošusi jums padėti. Skambinkite telefonu +37 062 693 523 arba rašykite el. paštu arturas.remeika@etexgroup.com

SINIAT PLOKŠČIŲ PANAUDOJIMAS GYVENAMUOSIUOSE PASTATUOSE

Suprantame, kad kokybė ir komfortas Jūsų namuose yra labai svarbūs. Žinome, kaip panaudoti mūsų gaminius taip, kad šis tikslas būtų pasiektas. Mūsų inovatyvūs gaminiai - tai investicija į ateitį tiek pastato viduje, tiek išorėje.

Vic Harding
V Harding Contracting Ltd
„Mūsų klientas planavo savo ūkyje perstatyti tvartą, bet jam buvo keliami tam tikri reikalavimai. Jo nekilnojamas turtas turėjo tapti prabangiu namu be to, dar turėjome surasti erdvę jo šeimos verslo plėtrai. Siniat techninė komanda mums labai padėjo visų esminių elementų komplektavimo metu. Prieškambaryje panaudojime didelio patvarumo plokštes, garaže ir žiemos sode įmontavome aukšto priešgaisrinio koeficiento plokštes, o vonios kambaryje drėgmei atsparias plokštes. Darbo erdvę išklojome didesnės akustinės izoliacijos plokštėmis. Mūsų klientas liko sužavėtas“.


Žinių Centras

Su malonu teikiame pagalbą kiekviename projektavimo darbų etape, suteikiame unikalius įrankius palengvinančius kasdieninį mūsų Partnerių darbą, todėl pasirūpinome tuo, kad turėtumėte viską, kas Jums reikalinga. Mūsų ŽINIŲ CENTRE rasite naudingą literatūrą, dokumentaciją, vaizdinę medžiagą, pavyzdinius objektus, o taip pat inovatyvius įrankius, pavyzdžiui, Skaičiuoklę ir Sistemų naršyklę.

Žinių Centras

Techninė pagalba

Brošiūros ir katalogai
Surinkimo instrukcija
Vaizdo patarimai
Mokymo centras
Satykite su mumis

Kontaktas

Išplėsti Žlugimas Kontaktas
Pardavimu Vadovas

+37 062 693 523
arturas.remeika@siniat.com

Siniat arti tavęs