CARDIFF ROYAL INFIRMARY LIGONINĖ

Key facts & challenges

Summary
Nuo 1883 metų veikia gyventojams skirtas Sveikatos priežiūros centras. Šis pastatas, įrašytas į architektūros paminklų tikrai yra vertas dėmesio.
Pastato tipas
Sveikatos centrai
Client
Cardiff & Vale University Health Board
Contractor
Laing O'Rourke
Šalis
UK
Installation
"GTEC Megadeco yra gamykloje paruošta medžiaga, todėl nereikia naudoti HUokščių pagrindo, o tai žymiai pagreitina dažymą. Rezultate, iš mūsų pusės nebuvo jokių projekto vykdymo vėlavimų".
Impact
"Pastatas puikiai atrodo, unikalus šiai bendruomenei ir atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant prieigą savo nariams prie sveikatos priežiūros paslaugų. Kai išardėme fasadas, galėjome pamatyti skirtumą ir puikiai atliktą darbą. Jie sugebėjo į interjerą įvesti modernumo elementu, tuo pačiu išsaugant pastato pobūdį".
Quote from
Abigail Harris, Director Planning at Cardiff and Vale UHB

Project description

Cardiff Royal ligoninė, tai nuo 1883 m. sveikatos priežiūros centras, skirtas Cardiff gyventojams. Anksčiau, tai buvo vienintelė ligoninė apylinkėje. Pastatas yra įtrauktas į antros klasės paminklų sąrašą ir reikalauja daug dėmesio. Laing O'Rourke įmonė pagal teritorijos pertvarkymo projektą, kurio vertė 30 milijonų svarų turėjo atlikti HUatų klinikos remontą ir įvesti ją į XXI amžių, teikiant daug sveikatos paslaugų, įskaitant sveikatos paslaugas per visą parą, terapijos paslaugas, radiologijos ir konsultacinių punktų paslaugas. Vis dėl to iššūkio esme buvo standartų kįlimas ir pastatų modernizavimas, išlaikant jų įpatumą, istorinių elementų prie klinikos funkcinės ir higienos aHUinkos pritaikymas.

Inovatyvūs, išmanūs ir efektyvūs sprendimai
Išbandyti ir sertifikuoti sprendimai
Įsipareigoję tvarioms statyboms