NAUJAS BIM „SINIAT‘E“!

BIM

BIM programinė įranga leido projektuotojams sumažinti projektavimo klaidas ir sklandžiai valdyti projektus, o tai sumažino atliekų kiekį, sutaupė laiko ir kitus svarbius išteklius viso statybų proceso metu. Dėl neigiamos įtakos aplinkai ir ribotos teritorijos investuotojams tai tapo būtina siekiant optimaliai panaudoti turimus išteklius. Daugelio išsivysčiusių šalių, pavyzdžiui, JAV, Didžiosios Britanijos ar Suomijos, vyriausybės privertė investuotojus pritaikyti BIM technologiją įgyvendinant viešąsias ir privačias investicijas. Tad projektavimas pritaikant BIM technologiją tampa būtina viso statybų projekto sąlyga. Tikimasi, kad BIM rinka sparčiai augs 2017–2025 metais.

PAGRINDINĖS TENDENCIJOS:

  • Tyrimai ir plėtra novatoriškų taikmenų kryptimi
  • Palankios vyriausybių iniciatyvos ir BIM sprendimų paklausą skatinančios programos
  • Paskutiniai vartotojai, besinaudojantys BIM sprendimais, siekiant įgauti konkurencinį pranašumą rinkoje
  • Didelės pradinės sąnaudos ir specialių žinių nebuvimas apsunkina BIM rinkos augimą tam tikruose sektoriuose

Vienas iš nedaugelio vidaus apdailos plokščių gamintojų – „Siniat“ – sistemingai atitinka šias tendencijas. Mūsų grupė nuolat atnaujina ir modernizuoja BIM sprendimus. Įvedame naujas funkcijas, sukuriame naujų galimybių, pridedame „dirbtinio pažangumo“ natą siekdami atitikti aukščiausius šiandienos projektavimo standartus. Mūsų parengtus 42 sprendimus, susijusius su pertvaromis, lubomis ar perdangomis, paprasta toliau tvarkyti: jie suteikia galimybę individualiai suprojektuoti sistemą pagal konkrečius projekto reikalavimus. „BIM Siniat“ bibliotekų funkcionalumas leidžia laisvai konfigūruoti sieną arba pakabinamąsias lubas, atlikti sujungimus arba padaryti angas be būtino profiliuočių tarpų tvarkymo rankiniu būdu arba papildomų konstrukcijų projektavimo. Naujos detalės padarys visa tai už mus.

Be to, mūsų naujausi sprendimai papildyti automatine visų projekte panaudotų „Siniat“ sistemų elementų nuskaitymo funkcija – plokščių kv. m., pienininių profiliuočių kub. m, gipso mišinių kg ir įvairių priedų – varžtų, jungčių, pakabų ir kt. Todėl šiandien galime paprastai ir greitai apskaičiuoti apytiksles Jūsų pasirinktos konfigūracijos medžiagų sąnaudas, atsižvelgdami, pvz., tik į vieną sieną, visą patalpą, bet kokį aukštą arba visą pastatą. Taip sutaupome laiko, o projektavimas naudojant naujas „Siniat“ bibliotekas yra tiesiog paprastas ir malonus!

PARSISIŲSKITE „BIM SINIAT“ OBJEKTUS IR PATIKRINKITE MŪSŲ SPRENDIMUS >