Cardiff Royal Infirmary ligoninė

Cardiff, UK
Eiti į:

  • Sveikatos centrai
  • £29m
  • Cardiff & Vale University Health Board
  • Laing O'Rourke
  • M & P Contractors Wales Ltd

Cardiff Royal ligoninė, tai nuo 1883 m. sveikatos priežiūros centras, skirtas Cardiff gyventojams. Anksčiau, tai buvo vienintelė ligoninė apylinkėje. Pastatas yra įtrauktas į antros klasės paminklų sąrašą ir reikalauja daug dėmesio. Laing O'Rourke įmonė pagal teritorijos pertvarkymo projektą, kurio vertė 30 milijonų svarų turėjo atlikti HUatų klinikos remontą ir įvesti ją į XXI amžių, teikiant daug sveikatos paslaugų, įskaitant sveikatos paslaugas per visą parą, terapijos paslaugas, radiologijos ir konsultacinių punktų paslaugas. Vis dėl to iššūkio esme buvo standartų kįlimas ir pastatų modernizavimas, išlaikant jų įpatumą, istorinių elementų prie klinikos funkcinės ir higienos aHUinkos pritaikymas.

Siniat su pagrindiniu rangovu ir architektu bendradarbiavimo ankstyvame projekto etape, kad užtikrinti, reikalavimų, būtinų sveikatos priežiūros įstaigose pildymą, tuo pačiu išsaugoti pastato pobūdį.

GTEC Megadeco at Cardiff Royal Infirmary.  Healthcare case study.
One Board

Objekte buvo naudojama GTEC Megadeco, dekoratyvinė HUokštė, kuri užtikrina garso izoliaciją, garso sugėrimą ir atsparumą smūgiams.

Egzistuoja daugiau kaip 130 metų

Pastatai, turintys tiek daug metų, tai neįprasti iššūkiai.

GTEC Megadeco at Cardiff Royal Infirmary.  Healthcare case study.

"GTEC Megadeco yra gamykloje paruošta medžiaga, todėl nereikia naudoti HUokščių pagrindo, o tai žymiai pagreitina dažymą. Rezultate, iš mūsų pusės nebuvo jokių projekto vykdymo vėlavimų".

Paul Davies, DirectorM & P Contractors Wales Ltd

Efekt

"Pastatas puikiai atrodo, unikalus šiai bendruomenei ir atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant prieigą savo nariams prie sveikatos priežiūros paslaugų. Kai išardėme fasadas, galėjome pamatyti skirtumą ir puikiai atliktą darbą. Jie sugebėjo į interjerą įvesti modernumo elementu, tuo pačiu išsaugant pastato pobūdį".

Abigail Harris, Director
Planning at Cardiff and Vale UHB

Siniat arti tavęs