Atraskite daugiau

„Siniat“ yra vienas iš pirmaujančių gipskartonio konstrukcijoms skirtų vidaus ir išorės medžiagų gamintojų ir yra vienas iš 60 „Etex“ prekės ženklų grupės narių. Šis žinomų prekės ženklų bendradarbiavimas suteikia mums išskirtinę statybų sektoriaus patirtį ir žinias. Taigi, mes galime teikti pagalbą patiems sudėtingiausiems projektams ir nustatyti galimą naudą naudojant naujus produktus ir taikant naujus statybos metodus.

GAMINIAI IR SISTEMOS

GAMINIAI IR SISTEMOS

GAMINIAI IR SISTEMOS

Mūsų kuriami gaminiai ir sistemos jūsų pastatą padaro šiltesnį, sausesnį, tylesnį ir saugesnį. Platus siūlomas plokščių ir metalo rėmų sistemų pasirinkimas leidžia kurti konkrečiai pritaikytus, gerų eksploatacinių savybių ir nebrangius sprendimus visų tipų pastatų konstrukcijoms.

Įgyvendinti objektai

Įgyvendinti objektai

Įgyvendinti objektai

Nuo koncepcijos iki užbaigimo – sužinokite, kaip mes padedame architektams, inžinieriams ir montuotojams įvykdyti pačių sudėtingiausių ir įvairiausių pastatų projektų reikalavimus.

DOKUMENTACIJA

DOKUMENTACIJA

DOKUMENTACIJA

Mūsų dokumentų bibliotekoje rasite visus patvirtinamuosius sertifikatus, techninius ir saugos duomenų lapus, instrukcijas bei kitus šaltinius, kurie gali būti naudingi ir suteikti pagalbos specifikacijų sudarymo, projektavimo ir statybos procese.

APIE „SINIAT“

GIPSKARTONIO KONSTRUKCIJŲ MEDŽIAGŲ SPECIALISTAI

„Siniat“ yra pirmaujantis vidaus ir išorės gipskartonio konstrukcijų gamintojas. Kadangi esame vienas iš 60 „Etex“ pasaulinės pramonės grupę sudarančių prekės ženklų, puikiai išmanome statybų pramonę. Būtent šios žinios leidžia mums padėti savo partneriams bei klientams ir toliau investuoti į inovacijas ir būdus, kaip žmonės stato ir gyvena.

Atraskite „Siniat“

Inovatyvūs, išmanūs ir efektyvūs sprendimai

Išbandyti ir sertifikuoti sprendimai

Įsipareigoję tvarioms statyboms