SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Slapukai – tai nedideli teksto failai, įkelti į Vartotojo kompiuterį ar kitą įrenginį Vartotojui besilankant internetinėje svetainėje. Jie yra plačiai naudojami siekiant pagerinti intraneto svetainių našumą arba darbą, o taip pat teikti informaciją interneto svetainių savininkams. 

1. BENDRA INFORMACIJA APIE NAUDOJAMUS SLAPUKUS

Šios informacijos tikslas yra informuoti Vartotoją apie Vartotojo asmens duomenis, kuriuos kaupia įmonė Etex Poland sp. z o.o., su buveine Varšuvoje (Warszawa), Przecławska 8 (03-879) g., įrašyta į Nacionalinio teismo registro (KRS) verslininkų registrą Varšuvos apygardos teismo XIV Ekonomikos skyriaus KRS Nr. 0000046388 (veikianti kaip duomenų valdytojas, toliau - „Duomenų valdytojas“), per www.siniat.lt svetainę ir paaiškina, kodėl Duomenų valdytojas renka ir tvarko tokius asmens duomenis, kuriuos Vartotojas pateikia Duomenų valdytojui, ir kokius asmens duomenis Duomenų valdytojas sužino Vartotojui lankantis Interneto svetainėje. Vartotojo naudojimasis Interneto svetaine reiškia sutikimą su šia Duomenų apsaugos informacija. 

Šioje Interneto svetainėje yra naudojami slapukai, skirti išsaugoti Vartotojo kalbos prioritetus, analizuoti, kaip Vartotojas naudojosi Svetaine kaip „Google Analytics“ dalimi, suaktyvinti socialinės sąveikos funkcijas su administruojamomis trečiųjų šalių socialinės žiniasklaidos svetainėmis. Vartotojui besilankant mūsų Interneto svetainėje pirmą kartą, prisijungimo prie svetainės puslapyje bus rodoma privatumo informacija ir atitinkama sutikimo su slapukais formuluotė per „slapukų reklamjuostę“. Jei Vartotojas ir toliau aktyviai naudojasi Interneto svetaine ir jam neprieštaraujant, jis sutinka, kad būtų naudojami slapukai, toks sutikimas bus išsaugotas Vartotojo naršyklėje tam, kad šios informacijos nereikėtų kartoti kiekviename Interneto svetainės puslapyje. Jei toks sutikimas Vartotojo naršyklėje nebus gautas (pvz., jei Vartotojas ištrynė Naudotojo slapukus), „slapukų reklamjuostė“ su duomenų apsaugos informacija vėl pasirodys kitą kartą, kai Vartotojas apsilankys Interneto svetainėje. Duomenų administratorius gali įdiegti ir naudoti tam tikrus techniškai reikalaujamus slapukus, kuriems nereikia išankstinio Vartotojo sutikimo. Duomenų administratorius taip pat gali naudoti seanso slapukus, kurie yra automatiškai ištrinami pasibaigus Vartotojo seansui ir kuriems taip pat nereikia išankstinio Vartotojo sutikimo. Kiti slapukai (pavyzdžiui, slapukai, pagerinantys naršymą, registruojant tam tikrus duomenis – kad Vartotojui nereikėtų iš naujo įvesti tokių duomenų kiekvieno prisijungimo metu – ir pritaikyti Interneto svetainės turinį pagal Vartotojo pageidavimus) gali būti diegiami ir naudojami remiantis vartotojo sutikimu.

2. PAPILDOMA INFORMACIJA APIE KONKREČIUS SLAPUKUS

Google Analytics: Ši Interneto svetainė naudoja „Google Analytics“, kuri yra „Google Inc.“ interneto duomenų analizės įrankis. (Google). „Google Analytics“ naudoja slapukus, kad Duomenų administratorius galėtų analizuoti, kokiu būdu Vartotojai naudojasi Interneto svetaine.

Kadangi Duomenų valdytojas yra įjungęs IP adresų anonimizavimo funkciją, prieš perduodant duomenis „Google“ sutrumpina/anonimizuoja paskutinį IP adreso oktetą EEE valstybėse narėse. Išsamus IP adresas yra siunčiamas bei sutrumpinamas „Google“ serveriuose JAV tik ypatingais atvejais. Šią informaciją „Google" naudoja siekdama įvertinti, kaip Jūs naudojatės Interneto svetaine, rengti Duomenų valdytojui ataskaitas apie veiklą Interneto svetainėje ir teikti Duomenų valdytojui kitas paslaugas, susijusias su veikla Interneto svetainėje ir Interneto naudojimu. „Google“ įsipareigoja nesusieti Vartotojo IP adreso su kitais „Google“ saugomais duomenimis. Daugiau informacijos apie naudojimo sąlygas ir duomenų apsaugą rasite svetainėje http://www.google.com/analytics/terms/gb.html. Atkreipkite dėmesį, kad šioje Interneto svetainėje „Google Analytics" kodas yra papildomas „anonimizuotu IP adresu", kad būtų užtikrintas anoniminis IP adresų rinkimas (vadinamasis IP adresų slėpimas). 

3. KAIP IŠVENGTI SLAPUKŲ IŠSAUGOJIMO

Vartotojas gali užkirsti kelią slapukų išsaugojimui, tinkamai pritaikydamas savo naudojamą naršyklę. Iš tiesų, dauguma interneto naršyklių leidžia valdyti daugumą slapukų naršyklės nustatymo dėka. Daugiau informacijos apie tai, kaip išvengti slapukų išsaugojimo, rasite svetainėje http://www.allaboutcookies.org

Tačiau tokiu atveju, kai kurios Interneto svetainės funkcijos gali neveikti tinkamai, o kai kurios Interneto svetainės funkcijos Vartotojui gali būti neprieinamos.

4. KAIP PAŠALINTI /IŠJUNGTI SLAPUKUS

Siekiant pašalinti/išjungti visus slapukus užrašytus Vartotojo kompiuteryje, dauguma interneto naršyklių leidžia Vartotojui visiškai išjungti slapukus arba pašalinti slapukų failus, užrašytus tam tikrų domenų/internetinių svetainių. Daugiau informacijos šia tema rasite Vartotojo naršyklės pagalbos puslapyje:

Visų pirma, Vartotojas gali užkirsti kelią „Google“ rinkti ir naudoti duomenis (slapukų failus ir IP adresą) kiekvieną kartą, kai jis apsilanko Interneto svetainėje, atsisiųsdamas ir įdiegdamas naršyklės įskiepį, kurį galima rasti https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB.

 

Inovatyvūs, išmanūs ir efektyvūs sprendimai

Išbandyti ir sertifikuoti sprendimai

Įsipareigoję tvarioms statyboms