GIPSKARTONIO KONSTRUKCIJŲ MEDŽIAGŲ SPECIALISTAI

„Siniat“ gamina pertvaroms, luboms, sienų dangai bei išorinėms dangoms skirtus gipskartonio produktus ir sistemas. Mūsų produktus naudoja visi – nuo smulkių statytojų iki garsiausių architektų bei statybų bendrovių visoje šalyje.

FORMUOJAME, KAIP ŽMONĖS GYVENA IR STATO

Kadangi tūkstančiuose statybų projektų visame pasaulyje esame pagrindinis tiekimo partneris, gaminame geriausias gipskartonio konstrukcijų medžiagas, kurios namus, mokyklas, ligonines ir darbo vietas daro sausesnes, šiltesnes, tylesnes ir saugesnes, nei kada nors anksčiau.

MŪSŲ PASLAUGOS JUMS

Būdami pagrindiniu gamintoju statybos produktų tiekimo grandinėje šimtams specializuotų platintojų ir statybinių prekių pardavėjų visame pasaulyje galime pasiūlyti produkcijos pristatymą per vieną dieną.

PATIKIMAS TIEKIMO PARTNERIS

Siniat - Trusted supply partner

PATIKIMAS TIEKIMO PARTNERIS

Siūlome platų produktų asortimentą įvairiems projektams ir pagal įvairius biudžetus, užtikriname, kad prekės mūsų klientams bus pristatytos per vieną dieną. Daugybė sėkmingiausių statybų sektoriaus bendrovių pasitiki mūsų gaminiais, klientų aptarnavimu ir techninėmis žiniomis, teikdamos savo verslui konkurencinį pranašumą.

TECHNINĖS ŽINIOS

Siniat - Technical expertise

TECHNINĖS ŽINIOS

Mūsų technikos komanda yra pasiruošusi atsakyti į visus klausimus apie mūsų gaminius ir sistemas. Didesniems įgyvendinamiems projektams galime suteikti pradinę pagalbą projektuojant, vėliau – techninę pagalbą objekte montavimo metu. Mažesniems projektams mūsų svetainėje yra daugybė informacijos ir praktinių vaizdo įrašų bei galimybė gauti pagalbą telefonu.

PROJEKTŲ PLANAVIMAS IR PAGALBA

Siniat - Project planning and support

PROJEKTŲ PLANAVIMAS IR PAGALBA

Didesniuose projektuose kuriame pridėtinę vertę iki statybų etapo, per statybų etapą ir po statybų etapo. Dirbdami su projekto komanda padedame dalyvaujant pradiniame konkurse, ieškome būdų pagerinti pastato estetinę išvaizdą ir eksploatacines savybes, sumažinti statybos kaštus, sutrumpinti statybos laiką arba pasiūlyti ilgalaikės priežiūros kaštų sumažinimo būdų.

INOVACIJOS

Siniat - About us - Testing and certification

INOVACIJOS

„Siniat“ kompanijoje naudojamės visame pasaulyje esančių „Etex“ tyrimų centrų teikiamais rezultatais. Būdami „Etex“ dalimi, užtikriname, kad savo klientams visada pasiūlysime pačius inovatyviausius sprendimus. Be to, dirbame su įvairiomis tyrimų institucijomis ir juridiniais asmenimis, siekdami suteikti saugius ir visų šalių teisinius statybų reikalavimus tenkinančius sprendimus.

TVARUMAS

Siniat - Sustainability

TVARUMAS

Kadangi esame gamybos bendrovė, suprantame savo atsakomybę visuomenei, aplinkai ir su mumis dirbantiems žmonėms bei savo darbuotojams. Todėl esame labai socialiai aktyvūs, skatiname atsakingą kasdienį savo darbuotojų ir rangovų darbą, taip nukreipdami savo bendrovės darbo kultūrą sąmoningo ir tvarkaus išteklių valdymo kryptimi.

MOKYMAI

Siniat - Training

MOKYMAI

Kad „Siniat“ klientai geriausiai išnaudotų mūsų gipskartonio produktus ir sistemas, jie gali naudotis įvairiais mokymų kursais. Tai yra ir nuolatinio profesinio tobulėjimo paskaitos, praktiniai vaizdo įrašai ir mokymai, o mūsų instruktoriai yra pasirengę pagerinti jūsų komandų įgūdžius ir žinias.

KAS MES ESAME?

KAS MES ESAME?

KAS MES ESAME?

„Siniat“ buvo įsteigta 2012 m., kai pasaulinė „Etex“ bendrovių grupė įsigijo „LaFarge Plasterboard“. „Siniat“ turi 35 gamyklų Europoje ir Viduriniuosiuose Rytuose. Jose dirba daugiau nei 3 300 žmonių.

Vykdomasis komitetas

Robert Boroszko

Robert Boroszko

Robert Boroszko

Head of CEE Region

Adam Monkiewicz

Adam Monkiewicz

Adam Monkiewicz

Country Sales Manager Poland

Marcin Ormanty

Marcin Ormanty

Marcin Ormanty

CEE Supply Chain Manager

Vitaliy Litvinyuk

Vitaliy Litvinyuk

Vitaliy Litvinyuk

Industrial Director

Dorota Kaźmierczak

Dorota Kaźmierczak

Dorota Kaźmierczak

Marketing Director Poland I Innovation Marketing Leader CEE

Bogdan Turbure

Dyrektor techniczny Siniat

Bogdan Turbure

Head of Technical Development CEE

Jarosław Ładny

Fotografia Jarosława Ładnego, HR country Lead

Jarosław Ładny

Country HR Lead

ESMINIAI DUOMENYS APIE MUS

36

Šalys

35

Gamyklos

3300

Darbuotojai

800m€

Metinė apyvarta

99%

Beveik visi mūsų produktai tinka perdirbimui

APIE ETEX

Siniat - About Etex

APIE ETEX

„Siniat“ yra dalis „Etex Building Performance“, šis padalinys jungia dviejų gipskartonio medžiagų bendrovių – „Siniat“ ir „Promat“ – gaminius ir sprendimus. Esame dalis „Etex Group of Companies“, kuri vykdo veiklą Europoje, Afrikoje, Artimuosiuose ir Viduriniuosiuose Rytuose bei Pietų Amerikoje.

Inovatyvūs, išmanūs ir efektyvūs sprendimai

Išbandyti ir sertifikuoti sprendimai

Įsipareigoję tvarioms statyboms