Apie mus

Eiti į:

MŪSŲ PASLAUGOS

Kaip pagrindiniai statybinių medžiagų gamintojai, užtikriname mūsų gaminių pristatymą tinklams ir platintojams visoje šalyje jau kitą dieną.

Patikimas tiekėjas

Siūlome platų gaminių pasirinkimą, atinkantį įvairius projektų ir biudžeto reikalavimus, o mūsų platintojams garantuojame greičiausią pristatymą (maks. 48 val.). Mūsų pardavimo ir klientų aptarnavimo skyriai kasdien padeda mūsų klientams bei teikia jiems reikalingą dokumentaciją ir techninę informaciją.

Mūsų ekspertai

Mūsų techninė komanda visada yra pasiekiama ir atsako į Jums rūpimus klausimus, susijusius su mūsų gaminiais ir sistemomis. Tuo atveju, kai dirbame su dideliais projektais, padedame pradinėje projektavimo bei diegimo stadijoje, o vietoje siūlome savo techninę pagalbą. Mažesnių projektų atveju, mūsų interneto svetainėje yra pateikta naudinga informacija ir praktiški video filmai. Taip pat siūlome savo paramą telefonu, nuo 7.30 iki 17.30, nuo pirmadienio iki penktadienio.

Techninė pagalba

Esame pasirengę padėti kiekvieno projektavimo darbų etapo metu, siūlome ne tik unikalius įrankius, palengvinančius kasdienį darbą, bet ir tinkamą dokumentaciją, projektus ir brėžinius. Pasinaudokite profesionalia Siniat ekspertų technine parama >

Ekologija

Gipsas jau daug metų užima lyderio poziciją tarp ekologiškai švarių produktų. Mūsų gipskartonio plokštės yra gaminamos iš natūralios kilmės gipso ir celiuliozės, taip pat celiulozės gaunamos perdirbus makulatūrą, todėl tai yra visiškai natūralus produktas!

Žinių Centras >

Mokymų centras

Siniat įmonės klientams siūlomi mokymai, kurie supažindina juos su efektyviausiais mūsų gaminių ir gipskartonio plokščių sistemų panaudojimo būdais. Tiek praktiniai mokymai, kartu su mokomaisiais filmais, tiek mūsų treneriai padės praplėsti Jūsų žinias.

Žinių Centras >

MŪSŲ ĮMONĖ

Siniat yra pasaulinio Etex Group statybinių medžiagų gamintojo dalis. Siniat veikla susijusi su dangomis ir statybinėmis plokštėmis ir yra vykdoma Europoje, Afrikoje ir Pietų Amerikoje.

Siniat Lenkijoje

Vadovybė

Tanguy Vanderborght Valdybos pirmininkas
Robert Boroszko Finansų direktorius - Valdybos narys
Tomasz Mazanek Specifikacijos direktorius
Adam Monkiewicz Pardavimų direktorius
Elżbieta Mazur Techninis direktorius
Dorota Kaźmierczak Rinkodaros direktorius
Vitaliy Litvinyuk Pramonės direktorius
Marcin Ormanty Pristatymų grandinės direktorius
Anna Zhuromska Personalo direktorius

Pagrindiniai faktai

> 250 darbuotojų Lenkijoje.
>217 mPLN metinė apyvarta (2015 metų pabaigoje): 217 mPLN
99% Beveik visi mūsų produktai gali būti apdoroti.
Didžiuojamės, kad gaminame Lenkijoje.
Siniat International

Pagrindiniai faktai

36 šalys
35 gamyklos
3300 darbuotojai
€800m pajamų

 

Grupė Etex


Etex tai pasaulinis, aukštos kokybės statybinių prekių gamintojas dangų ir statybinių plokščių, stogų dangos, keraminių plytelių ir priešgaisrinės apsaugos ir izoliacijos srityse.


Pagrindiniai faktai

43 šalys
102 bendrovės
118 gamyklos
17,500 darbuotojai
+2,9 mld. € metinė apyvarta

Kitos į Etex grupei priklausančios bendrovės Lenkijoje:

Siniat arti tavęs