Platintojas

Eiti į:

Patikimas TIEKIMO partneris

Siūlome platų gaminių pasirinkimą, atitinkantį įvairius projekto ir biudžeto reikalavimus, o mūsų platintojams garantuojame greičiausią pristatymą (maks. 48 val.). Mūsų pardavimo ir klientų aptarnavimo skyriai kasdien padeda mūsų klientams bei teikia jiems reikalingą dokumentaciją ir techninę informaciją.

PARAMA JŪSŲ POREIKIAMS

Mūsų techninė komanda visada yra Jūsų paslaugoms. Kilus klausimams apie mūsų gaminius ir sistemas, visada esame pasirengę padėti. Remiame statybinius projektus kiekviename tiekimo grandies etape, pradedant gaminių specifikacija, platinimu ir baigiant montavimu. Daugelis geriausių statybos sektoriaus įmonių tiki, kad mūsų siūlomų sprendimų ir sukauptų techninių žinių dėka bei aukšto klientų aptarnavimo dėka įgyjame konkurencinį pranašumą.

MOKYMAI

Siekiame užtikrinti, kad mūsų platintojai galėtų atsakingai teikti tinkamą pagalbą savo klientams, todėl siūlome įvairius mokymus, kurie vyksta pardavimų punktuose, tokiuose kaip „Siniat“ mokymų centre. Organizuojame mokymus prekybininkams bei rangovams.

Mūsų ekspertų pagalba

Klientų aptarnavimo centras
Susisiekite su mumis
Literatūra
Kainininkas

Siniat arti tavęs