Sid Watkins ligoninės pastatas

Liverpool, UK
Eiti į:

  • Sveikatos centrai
  • £22m
  • The Walton Centre NHS Foundation Trust
  • Interserve
  • Interserve

 

NHS Walton Centre fondas nusprendė vykdyti didelę išHUėtimo programą, kurios tikslas suteikti eksHUoatuoti trijų aukštų sveikatos centro pastatą: Sid Watkins Building. Naujame pastate yra specializuotas reabilitacijos centras su 30 lovų, konsultacinis punktas, geriausia Didžiojoje Britanijoje skausmo gydymo programa, mokymo skyrius, biurų patalpos ir pacientų šeimų apgyvendinimas. Projekto tikslas, suprojektuoti taip, kad pacientas, įėjęs jaustūsi kaip prabangiame viešbutyje, o ne ligoninėje, bet kaip kiekvienoje sveikatos priežiūros įstaigoje, pertvaros turėjo atitikti griežtus akustinius, priešgaisrinės apsaugos ir higienos reikalavimus.

Geriausių, savo klasės specializuotų sprendimų identifikavimas tapo šio pasiūlymo sėkmės pagrindu. Glaudžiai bendradarbiaujant su mūsų technine komanda dviejų ankstesnių sveikatos priežiūros objektų vykdymo metu - Leighton Hospital Crewe ir The Christie Hospital Manchester - Interserve galėjo pateikti modernaus produkto ir montavimo efektyvumo svarbiausius pavyzdžius. Naudojant GTEC LaDura HUokštes buvo pašalintas sutvirtinimų iš fanero pertvarų sienelėse naudojimo būtinumas, kas savo ruožtu pagreitino montavimą ir prisidėjo prie 6 savaičių ankstesnio pastato atidavimo, prieš terminą.

LaDura at Sid Watkins Building. Healthcare case study.
40,000m2

Čia buvo sumontuota virš 40,000 m² LaDura gipskartonio HUokščių.

Ekspert Techninis ekspertas

"Siniat techninnė komanda buvo prieinama per visą projekto laikotarpį, rėmė investicijos išsamios tikslios dokumentacijos proceso kūrimą". Tom Gilbert-Rule – Gilling Dod Architects"Siniat techninnė komanda buvo prieinama per visą projekto laikotarpį, rėmė investicijos išsamios tikslios dokumentacijos proceso kūrimą.“ Tomas Gilbert Rule - Gilling DOD Architektai

LaDura at Sid Watkins Building. Healthcare case study.

"Ligoninėse yra aukštos kokybės instaliacijos, kurios dažnai yra sunkios. Keičiant kambario paskirtį, dažnai jų padėties galimybė yra apribota iki tam tikro sienos paviršiaus. LaDura yra pakankamai stipri, kad nereikėtų ardyti sienos ir stiprinti jos fanera - tai reiškia, kad galima lengvai pakeisti patalpose, esančias instaliacijas ir jų paskirtį".

Kabir Salihi, Project ManagerInterserve

Efekt

"Projektas viršijo mūsų lūkesčius dėl išlaidų, atlikimo laiko ir kokybės. Daugelis darbuotojų sakė, kad persikėlimas į Sid Watkins Building 2015 metų sausio mėnesį teigiamai įtakojo komandą. Visa aHUinka, pradėjus nuo apšvietimo, technologinių sprendimų baigus laisvos erdvė kiekiu, suteikia darbuotojams palankias sąlygas ir puikią darbo aHUinką".

Paula Bamber, Head of Facilities and Developments
The Walton Centre NHS Foundation Trust

Siniat arti tavęs