RONALDO MCDONALD'O NAMAS

Key facts & challenges

Summary
Patogiai įrengtas objektas, kuriame yra 20 modernių kambarių 40-iai žmonių, didelė virtuvė, valgomasis, skalbykla, bendrasis kambarys ir sandėliai. Jis yra skirtas tėvams, kurie nori būti šalia savo vaikų, sunkiai ir ilgalaiką besigydančių vaikų ligoninėje Krokuvoje-Prokocime.
Pastato tipas
Viešbučiai
Client
Ronald McDonald Foundation
Contractor
Construction Company „SŁAWPOL” Sp. z o.o.
Šalis
Poland
Installation
Su Siniat mums pavyko pasiekti nustatytą tikslą.
Impact
"Investicijai buvo reikalingos medžiagos, pinigai ir darbas. Ir kiekvienas remėjas padėjo, kaip galėjo. Šiandien vyksta oficialus Namo atidarymas, tai be abejo didžiulė šventė visiems, kurie padėjo ji statyti, tai ypatinga akimirka. Mes tai padarėme!"
Quote from
Katarzyna Nowakowska, Vykdantysis direktorius Fundacja Ronalda McDonalda, Polska

Project description

Krzysztofo Pendereckio Europos muzikos centro tikslas - talentingų, jaunų atlikėjų, dainininkų ir dirigentų iš viso pasaulio mokymas. Tai naujoviška koncepcija, kuri buvo įgyvendinta asmeninio Krzysztofo Pendereckio įsitraukimo dėka. EMC infrastruktūrą sudaro koncertų salė, skirta 650 žmonėms, biblioteka, sporto salės, instrumentinės studijos, baleto salė ir konferencijų salė. Bendras Europos muzikos centro naudojamas plotas siekia 9 tūkst. m². Investicija turi labai aiškią architektūrinę formą. Jos centrinis taškas – gretasienio formos koncertų salė. Techninę pastato išvaizdą šildo dekoratyviniai ir konstrukciniai medienos elementai. Verta atkreipti dėmesį į funkcionalius vidaus interjero sprendimus, kurie idealiai tinka koncertams ir seminarams.

Inovatyvūs, išmanūs ir efektyvūs sprendimai

Išbandyti ir sertifikuoti sprendimai

Įsipareigoję tvarioms statyboms