SID WATKINS LIGONINĖS PASTATAS

Key facts & challenges

Summary
Fondas NHS Walton Centre fondas vykdė svarbią HUėtros programą, kurios tikslas buvo atiduoti eksHUoatavimui trijų aukštų sveikatos centro pastatą: Sid Watkins Building.
Pastato tipas
Sveikatos centrai
Client
The Walton Centre NHS Foundation Trust
Contractor
Interserve
Šalis
UK
Installation
"Ligoninėse yra aukštos kokybės instaliacijos, kurios dažnai yra sunkios. Keičiant kambario paskirtį, dažnai jų padėties galimybė yra apribota iki tam tikro sienos paviršiaus. LaDura yra pakankamai stipri, kad nereikėtų ardyti sienos ir stiprinti jos fanera - tai reiškia, kad galima lengvai pakeisti patalpose, esančias instaliacijas ir jų paskirtį".
Impact
"Projektas viršijo mūsų lūkesčius dėl išlaidų, atlikimo laiko ir kokybės. Daugelis darbuotojų sakė, kad persikėlimas į Sid Watkins Building 2015 metų sausio mėnesį teigiamai įtakojo komandą. Visa aHUinka, pradėjus nuo apšvietimo, technologinių sprendimų baigus laisvos erdvė kiekiu, suteikia darbuotojams palankias sąlygas ir puikią darbo aHUinką".
Quote from
Paula Bamber, Head of Facilities and Developments The Walton Centre NHS Foundation Trust

Project description

NHS Walton Centre fondas nusprendė vykdyti didelę išHUėtimo programą, kurios tikslas suteikti eksHUoatuoti trijų aukštų sveikatos centro pastatą: Sid Watkins Building. Naujame pastate yra specializuotas reabilitacijos centras su 30 lovų, konsultacinis punktas, geriausia Didžiojoje Britanijoje skausmo gydymo programa, mokymo skyrius, biurų patalpos ir pacientų šeimų apgyvendinimas. Projekto tikslas, suprojektuoti taip, kad pacientas, įėjęs jaustūsi kaip prabangiame viešbutyje, o ne ligoninėje, bet kaip kiekvienoje sveikatos priežiūros įstaigoje, pertvaros turėjo atitikti griežtus akustinius, priešgaisrinės apsaugos ir higienos reikalavimus.

Inovatyvūs, išmanūs ir efektyvūs sprendimai
Išbandyti ir sertifikuoti sprendimai
Įsipareigoję tvarioms statyboms